Pullu Babet Nasıl Yapılır - Detaylı Anlatım

Merhabalar Sevgili Maharetli Kadınlar. Sizlerle çok şık bir modelin yapılışıyla beraber olduğum için mutluyum İnstagram sayfamızda bir süredir paylaşmakta olduğum bu model için çok fazla video isteği geldi. Özellikle renk seçimi konusunda olumlu geri dönüşler oldu. Ben de Pullu babet nasıl yapılır konusunda sizlerin bu isteğini yerine getirmek adına Nasıl yapılır atölyesi kategorisinde resimde yer alan bu modelin yapılışını 2 bölümden oluşan video halinde paylaşıyorum. Daha önceki yazılarımda atölyede Bebek Ev Botu Yapımı – Videolu Anlatım (Kürklü Panduf)Kadife Bot Yapımı – Videolu Anlatım başlığıyla bazı videolar paylaştım. Bu videolardan haberdar olmak isteyenler için Maharetli Kadın Youtube kanalımıza üye olmasını tavsiye ediyorum.

Pullu babet yapımı ( en detaylı anlatım)

Pullu babet modelleri
Pullu babet modelleri

Farklı atölyelerde, kanallarda, sayfalarda, sosyal medya hesaplarında, örgü bloglarında anlatımı yapılan çok fazla model var. Buna rağmen biz de bu alana bir katkımız olsun dedik ve kendi özgün videomuzu hazırladık. Sizin için hazırladığımız Pullu babet nasıl yapılır başlıklı videomuzun kendi alanında en detaylı anlatımlardan biri olduğunu düşünüyoruz. Ciddi anlamda ince detaylara ve püf noktalarına inerek, bir çok ustanın sır olarak sakladığı noktalara da anlatımımızda yer verdik. Siz de izleyince hak vereceksiniz diye düşünüyorum. Tabi şunu da belirtmeliyim ki derdimiz kimseyle yarışmak değil. Her anlatıcıdan öğreneceklerimiz ayrı ayrıdır. Gayemiz size faydalı olmaktır. İnşallah faydalı bir çalışma olmuştur.

Pullu babet yapımı için gerekli malzemeler

Evinizde, kapalı ortamlarda, gün oturmalarınızda kullanmak üzere pullu babet yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler:

  • Bir çift hazır keçe taban (Ayak numaranıza uygun olarak örgü ipi satılan hobi dükkanlarından veya internetten temin edebilirsiniz )
  • Örgü ipi (Bu model için Nako Pırlanta marka ip öneriyoruz. Çünkü daha parlak ve diri duruyor. – Bizim renk seçimimiz Mint Yeşil – Rengini zevkinize göre seçebilirsiniz)
  • Uygun renkte patik süsleme pulu (Süsleme için)
  • 2-2.5 numara tığ
  • Ayraç

Pullu babet yapımı videosu

  1. Bölüm:

2. Bölüm:

Yazar Hakkında:

Uzun zaman önce uyandı içimde hobi merakı. Kadının yaratılıştan gelen eğilimiyle alakalı olsa gerek. Her kadın gibi maharetli yönümü keşfettim. Kendi çapımda yaptığım işleri neden paylaşmıyorum düşüncesiyle önce sosyal medya platformlarında, sonraları kişisel blog ve internet sitemde paylaşmaya başladım. O gün bu gündür çok çeşitli kadın el işi ve hobi üretimlerimi özellikle sosyal medyada Maharetli Kadın ismiyle sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir