Örgü Pullu Babet Modelleri - Maharetli Kadın'dan

Baharı müjdeleyen güzel bir günde tüm Mahareti Kadınlara Merhaba. Bu güzel güne özel sizin en çok sevdiğiniz modellerden birini paylaşıyorum. Işıl ışıl göz alıcı görünümüyle örgü pullu babet modelleri bu yazımızın konusu. Maharetli Kadın YouTube kanalımızda iki bölümden oluşan bir anlatım videosunu sizlere sunduk. Çok güzel dönüşler aldık. Bu da bizim mutluluğumuzu katladı. Güzel görüşleriniz için teşekkürler. Her zaman bizim için enerjiye dönüşüyor sizden yansıyan duygular.

Pullu babet keçe tabanlı patik modelleri

Pullu babet patikleri örmek çok güzel. Özellikle de pulları bir bir modele döşerken daha farklı bir güzelliğe evriliyor. Model ortaya çıktıktan sonraki şıklığı da çok özenerek yaptığınız güzel yemeği tatmak gibi bir şey. Sürekli örmenin bana kattığı duyguları aktarıyorum. Çünkü siz de bu duyguları yaşayın istiyorum. Pulları modelin üzerine birer birer koyarken beni hatırlayın istiyorum.

Pullu babet çeşitleri

Yine de biliyorum ki herkesin benim gibi boş vakti olmayabiliyor. O zaman diyorum ki; İster kendin yap, istersen sipariş ver biz yapalım. Evet biz her zaman sizin için yapmaya hazırız. Sizin bu modele sahip olmanız bizimle iletişime geçmek kadar kolay. Pullu babet patik fiyatları da iletişim esnasında iletilecektir. Kaliteden ödün vermeden size çok yakışacak pullu babet örgü ürününü tasarlayıp gönderiyoruz. Muhteşem göz alıcılığı ile pullu babet renkleri de seçiminize tabidir. Sevgiyle güzel günlere…

Örgü pullu babet modelleri resim galerisi

Yazar Hakkında:

Uzun zaman önce uyandı içimde hobi merakı. Kadının yaratılıştan gelen eğilimiyle alakalı olsa gerek. Her kadın gibi maharetli yönümü keşfettim. Kendi çapımda yaptığım işleri neden paylaşmıyorum düşüncesiyle önce sosyal medya platformlarında, sonraları kişisel blog ve internet sitemde paylaşmaya başladım. O gün bu gündür çok çeşitli kadın el işi ve hobi üretimlerimi özellikle sosyal medyada Maharetli Kadın ismiyle sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir