Örgü Bebek Ayakkabısı Modelleri - Maharetli Kadın'dan

Tekrardan Merhaba herkese. Özellikle Maharetli Kadınlara. Çok güzel tasarımlara imza atıyoruz birlikte. Her kadın maharetlidir sloganımızla yolumuzda ilerliyoruz. Kendimize güvenimiz de tam Allah’ın izniyle. Yaptığımız modellerin bir kısmını fırsat buldukça Maharetli Kadın YouTube kanalımızda da sizlere sunuyoruz ki bir birimize destek olalım. Dayanışma içinde sürdürelim bu işi. Herkes her şeyi bilemez. Bizim bildiğimizi sizinle paylaşıp sizlerden de tecrübe paylaşımı alıyorum. Hepinize çok teşekkür ederim. Bu yazımızda bebek annelerimize özel bir paylaşımımız olacak. Örgü ilk adım ayakkabısı olarak kullanabileceğiniz Maharetli Kadın Ürünleri içinden Örgü bebek ayakkabısı modelleri yazımız içinde resim galerisinde beğeninize sunuluyor. Hem erkek bebeklerimiz için hem de kız bebeklerimiz için çok şirin, rengarenk, tatlı mı tatlı ilk adım ayakkabıları.

İlk adım ayakkabısı modelleri %100 el örgüsü

Bebeklerimiz çok narin, çok hassas bir vücut yapısına sahip malumunuz. Bu sebeple her konuda bu hassasiyetlerine uygun hareket etmek gerekiyor. Ayaklarına giyecekleri ilk ayakkabıları da özel olmalı. Organik malzeme kullanılarak üretilen ilk adım ayakkabıları tercih edilmeli. Bence gönül rahatlığı hissedeceğimiz en güvenli ürün kendi elimizle yaptığımız ürünlerdir. Biz de size böyle bir alternatif sunuyoruz. Neden bebeğimizin ilk adım ayakkabısını kendimiz örmeyelim. Bu en cazip seçenek kanımca. İkinci seçenek ben yapamam diyenler için. Hemen bizimle iletişim kurup bebeğinizin ayak ölçüsünü vermek. Sizin için tasarlıyor ve ulaştırıyoruz. İstenilen model, renk ve bedende.

Örgü bebek ayakkabısı modelleri resim galerisi

Yazar Hakkında:

Uzun zaman önce uyandı içimde hobi merakı. Kadının yaratılıştan gelen eğilimiyle alakalı olsa gerek. Her kadın gibi maharetli yönümü keşfettim. Kendi çapımda yaptığım işleri neden paylaşmıyorum düşüncesiyle önce sosyal medya platformlarında, sonraları kişisel blog ve internet sitemde paylaşmaya başladım. O gün bu gündür çok çeşitli kadın el işi ve hobi üretimlerimi özellikle sosyal medyada Maharetli Kadın ismiyle sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir