Örgü Babet Patik Modelleri - Maharetli Kadın'dan

Merhaba Maharetli Kadınlar. Bir süredir sizlerle beraber örgü örüyoruz. Gerek resimlerle gerekse anlatım videolarımızla elimizden gelen işleri sizlerle beraber yapmayı ilke edindik. Ancak bir taraftan da sizlerden yoğun bir şekilde ürettiğimiz ürünlerin görsellerini paylaşmaya dair istek geliyor. Biz de müşterilerimiz için yaptığımız ürünleri bir resim galerisiyle Maharetli Kadın Ürünleri kategorisinde sizlerle paylaşıyoruz. Örgü babet patik modelleri beğeninize sunduğumuz bu yazımızda keçe tabanlı bayan patik modellerini detaylıca inceleyebilir, beğendiğiniz modeli kendiniz örmek isterseniz yorum kısmından modelin yapılış videosunu istek yapabilir, ben uğraşamam derseniz de bize sipariş isteğinde bulunabilirsiniz.

İster kendin yap, istersen sipariş ver biz yapalım

İster kendin yap, istersen sipariş ver biz yapalım sloganıyla yola çıktık ve sizlerden gelen siparişlere de cevap vermeye çalışıyoruz. Beğeninize sunduğumuz örgü babet modelleri, bir süredir hanımların evde kullanmaya başladığı ve büyük rahatlık sağlayan bir ev ayakkabısı türüdür. Ayakları sıcacık tutma özelliği sayesinde ayağınızda bağımlılık yapmaktadır. Evde hiç çıkarmak istemeyeceksiniz.

Maharetli Kadın Kalitesiyle memnun müşteriler

Taban kısmı hazır keçe ürünü olup, üç katlıdır. Taban kısmı dahil ürünün hiçbir kısmında dikiş yoktur. Tamamen tığ işi örgü yöntemiyle el emeği ürünüdür. Örgü ipi olarak kalitesi kanıtlanmış Nako Pırlanta markasını kullanmaktayız. 30 derecede çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliğe sahiptir. Maharetli Kadın Ürünlerini güvenle satın alıp, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Örgü babet patik modelleri satın almak için bizimle iletişime geçin.

Örgü bayan babet modelleri resim galerisi

Yazar Hakkında:

Uzun zaman önce uyandı içimde hobi merakı. Kadının yaratılıştan gelen eğilimiyle alakalı olsa gerek. Her kadın gibi maharetli yönümü keşfettim. Kendi çapımda yaptığım işleri neden paylaşmıyorum düşüncesiyle önce sosyal medya platformlarında, sonraları kişisel blog ve internet sitemde paylaşmaya başladım. O gün bu gündür çok çeşitli kadın el işi ve hobi üretimlerimi özellikle sosyal medyada Maharetli Kadın ismiyle sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir