Kadife Örgü Bot Modelleri - Maharetli Kadın'dan

Yeni bir Maharetli Kadın ürünüyle daha sizlerleyiz Maharetli Kadınlar. Sizin çok sevdiğiniz bir ev botu modeli. Yumuşacık dokusuyla, ayaklarımızı sıcacık yapan yapısıyla, el emeği hikayesiyle kadife örgü bot modelleri. Nasıl yapılır atölyesi ürünlerinden biri. Sizlerle Kadife Bot Yapımı – Videolu Anlatım başlığıyla paylaşmıştık. Maharetli Kadın YouTube kanalımızda da yer alıyor. Kendi yaptığımız her zaman daha güzeldir. Sizleri kendiniz yapmaya davet ediyoruz. Çünkü hepimiz yaratılıştan maharetliyiz. Neden yapmayalım. Belki yaparken birkaç değişiklikle özgün bir modele de imza atacağız. Bu da bizim için ayrıca bir mutluluk sebebi olacaktır.

Kadife bot patik modelleri

Yine de bir seçeneğimiz daha var artık. Maharetli Kadın’a sipariş vermek. İster kendin yap, istersen sipariş ver biz yapalım sloganımızı yineleyelim. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz renk ve modelde kadife bot modelini satın alabilirsiniz. Kaliteli iplerle ve keçe tabanlıklarla sizler için elimizden geleni yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Maharetli Kadın’a yazın

Sizlerle beraber atölyemizde örmeye devam edeceğiz. Sizlerden gelecek istekler doğrultusunda öreceğimiz modelleri belirleyeceğiz. Bu sebeple sizlerin öneri ve yorumlarını önemsiyoruz. Her fırsatta bize sosyal medya hesaplarımızdan veya sitemizin yorum kısmından yazabilirsiniz. Her birini değerlendirip muhakkak geri dönüş yapacağız. Biz ilhamı sizden alıyoruz. Geriye sadece bildiğimiz şeyi yapmak kalıyor. Haydi Maharetli Kadınlar sağlıkla kalın. Örmeyi ihmal etmeyin. Örgü bizim işimiz. Unutmayın.

Kadife örgü bot modelleri resim galerisi

Yazar Hakkında:

Uzun zaman önce uyandı içimde hobi merakı. Kadının yaratılıştan gelen eğilimiyle alakalı olsa gerek. Her kadın gibi maharetli yönümü keşfettim. Kendi çapımda yaptığım işleri neden paylaşmıyorum düşüncesiyle önce sosyal medya platformlarında, sonraları kişisel blog ve internet sitemde paylaşmaya başladım. O gün bu gündür çok çeşitli kadın el işi ve hobi üretimlerimi özellikle sosyal medyada Maharetli Kadın ismiyle sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir