Hakkımızda

Uzun zaman önce uyandı içimde hobi merakı. Kadının yaratılıştan gelen eğilimiyle alakalı olsa gerek. Her kadın gibi maharetli yönümü keşfettim. Kendi çapımda yaptığım işleri neden paylaşmıyorum düşüncesiyle önce sosyal medya platformlarında, sonraları kişisel blog ve internet sitemde paylaşmaya başladım. O gün bu gündür çok çeşitli kadın el işi ve hobi üretimlerimi özellikle sosyal medyada Maharetli Kadın ismiyle sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Ürettiklerimi paylaşmayı seviyorum. Çünkü mutlu oluyorum. Bütün kadınlara da üretmeyi ve eserlerini paylaşmayı tavsiye ediyorum. Bir süre sonra farkedeceksiniz ki; paylaşılan sadece elinizde yaptığınız cicili bicili şeylerden ibaret değil. Sevgi de paylaşıma katılmış, saygı da. Bütün iyi duyguları hep bir birimize yollamışız o cicilerin içinde. Ruhumuza, yüreğimize dokunmuşuz hep. Mutluluklarımızı beraber yaşamışız. Hüzünlerimiz de olmuş bazen. Paylaşmak bu yüzden güzel.

İçimizde var olan sanatsal yönümüzü ortaya çıkarmak o kadar da zor değil. Ben paylaşıyorum yapabildiklerimi. Paylaşmaya devam edeceğim gücüm yettiğince. Nasıl Yapılır Atölyesinde videolu anlatımlarla beraber öğreneceğiz. Çok kolaymış diyeceğinizden eminim.

Maharetli Kadın Hobi Atölyesine hoşgeldiniz.

Unutmayın. Her kadın maharetlidir.