Erkek Babet Patik Modelleri - Maharetli Kadın'dan

Çok sevgili Maharetli Kadınlar. Hepinize selamlar sevgiler. Birlikte örmeye, üretmeye devam ediyoruz. Her bir ürünü sevgimizi de katarak örüyoruz. Şimdiye kadar Nasıl yapılır atölyesinde Örgü Babet Yapımı , Örgü Bebek Botu Yapımı , Örgü Ev Botu Yapımı ve onlarca örgü tekniğini beraber yaptık. Tüm bu anlatımlarımızı Maharetli Kadın Youtube kanalımızdan sizlere ulaştrdık. Genellikle kadın ürünleri üretiyoruz. Ama bu yazımızda erkekler için ördüğümüz Erkek babet patik modelleri ile beraberiz. Çok şık erkek makosen babetimizi siz de beğeneceksiniz.

Erkekler için patik – Ev ayakkabısı

Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi önceliğimiz kendimiz üretmemiz. Her kadın maharetlidir diyoruz ve nasıl yapılır anlatıyoruz. Yine de sizlerden istek geliyor. Bizim yapmamız isteniyor. Biz de Maharetli Kadın Ürünleri kategorisi üzerinden yaptığımız modellerin bir kısmını sizlerle paylaşıyoruz. Bu modellerden beğendiğinizi bizimle iletişime geçerek siz de sipariş verebilirsiniz. Kaliteli malzemeden özenle ördüğümüz tüm ürünleri ailecek güvenle kullanabilirsiniz. Bu kez büyük erkekler için yaptık. Onların bu arzusunu duyar gibi olduk çünkü. Hanım, hep kendinize örüyorsunuz. Bu ayakları sıcacık tutacak patiklerden ben de istiyorum. Ama öyle bir yap ki erkek işi olduğu her halinden belli olsun. Öyle bir ör ki kimse patik demesin. Makosen ayakkabı desin. İşte bu tarife uygun bir şekilde keçe tabanlıklı sıcacık, aynı zamanda çok şık erkek babet modellerini tasarladık. Güle güle kullanın.

Kendimiz örelim, ne giydiğimizi bilelim

İster kendin yap, istersen sipariş ver biz yapalım diyoruz. Kadınlar olarak üretmeyi çok seviyoruz. Üretmeye devam edelim. Dünyanın kadınlara ihtiyacı var. Kadınların kendi emeğiyle üretmeye ihtiyacı var. Haydi hep birlikte daha güzel tasarımlara. Allah’a emanet olun.

Erkek babet patik modelleri resim galerisi

Yazar Hakkında:

Uzun zaman önce uyandı içimde hobi merakı. Kadının yaratılıştan gelen eğilimiyle alakalı olsa gerek. Her kadın gibi maharetli yönümü keşfettim. Kendi çapımda yaptığım işleri neden paylaşmıyorum düşüncesiyle önce sosyal medya platformlarında, sonraları kişisel blog ve internet sitemde paylaşmaya başladım. O gün bu gündür çok çeşitli kadın el işi ve hobi üretimlerimi özellikle sosyal medyada Maharetli Kadın ismiyle sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir