Bot Patik Modelleri - Maharetli Kadın'dan

Örgü bot modelleriyle örgüye devam Sevgili Maharetli Kadınlar. Örgü benim için tam anlamıyla bir rehabilitasyon yolu. Örmeden yapamıyorum. Kendim örüyorum, çevremdeki herkes örsün istiyorum. Çünkü çok seviyorum, çok rahatlıyorum. Herkes bu duyguyu tatsın istiyorum. Her defasında farklı bir modele başlamak daha güzel oluyor. Maharetli Kadın Ürünleri kataloğunun bu seferki modeli Bot patik modelleri ya da örgü bot modelleri. Bence siz de örün bu modeli. Çok kısa süre içinde Maharetli Kadın YouTube kanalında da yapılışı yer alacak. Ayrıntılı bir şekilde anlatımını yaptık. Faydalı olacağını düşünüyorum.

Sevgiyle örülen pullu bot modelleri

Özellikle pullu bot modelleri çok fazla talep gördü. Hatta renk değişikliği bile istenmeden. Ben de zevkle ördüm. Ama renk değişikliği olsaydı bari dedim. Aslında modelde de bazı değişiklikler yapmak isterdim. Bir model beğenildiği aynısı isteniyor çoğu zaman. Her zamanki gibi kendiniz yapın diyorum ısrarla. İster kendin yap, istersen sipariş ver biz yapalım. Sizin için yapmaya devam ediyoruz. Beğendiğiniz modelin siparişini bizimle iletişime geçerek direk verebilirsiniz. Bot patik fiyatları konusunda da ayrıca bilgi alabilirsiniz. Kalitesi konusunda da hiç şüpheniz olmasın. Gönlünüz rahat olsun. Tabanlığından ipine kadar en kaliteli malzeme kullanıyoruz. Ayrıca severek yapılan iş her zaman güzel oluyor. Deneyin göreceksiniz. Sevgiyle örülen güzel oluyor. Sevgi katılan her şey gibi. O zaman ben de size sevgiyle kalın diyorum. Hoşçakalın.

Örgü bot modelleri resim galerisi

Yazar Hakkında:

Uzun zaman önce uyandı içimde hobi merakı. Kadının yaratılıştan gelen eğilimiyle alakalı olsa gerek. Her kadın gibi maharetli yönümü keşfettim. Kendi çapımda yaptığım işleri neden paylaşmıyorum düşüncesiyle önce sosyal medya platformlarında, sonraları kişisel blog ve internet sitemde paylaşmaya başladım. O gün bu gündür çok çeşitli kadın el işi ve hobi üretimlerimi özellikle sosyal medyada Maharetli Kadın ismiyle sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir